Темпомак Интернационал

Темпомак Интернационал Д.О.О. е фирма која е формирана 2002 година во Македонија, со големо искуство и со колекција на најпознати брендови во својата бранша, како и со безпрекорна услуга низ целата територија на Р.Македонија и пошироко во соседните земји.

Заинтересирани сте за нашите производи?

Контактирајте не

ПОДДРШКА

Почитувани клиенти, доколку имате било какви прашања окулу квалитетот и испораката на нашите производи слободно може да не контактирате на 042 222 195. Нашиот високопрофесионален и љубезен персонал со задоволство ќе одговори на вашите прашања.

КОНТАКТ

tel: 042 – 222 – 195

mob: 070 – 251 – 141

fax: 042 – 222 – 196

Industriska zona bb

1230 Gostivar

 

INFO

e-mail: info@tempomak.com.mk

e-mail: info@tempomak.net

fb: /tempomak.gostivar

web: www.tempomak.com.mk

web: www.tempomak.net

store: www.tempomak.mk

ЛОКАЦИЈА

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme freeDownload html5 theme free - HTML templates Free Top 100+ Premium WordPress Themes for 2017 Null24Món ngon chữa bệnhCây thuốc chữa bệnhNấm đông trùng hạ thảo